Când bei apă, deschizi capacul, torni în pahar și gata. Dar când știi că în spatele acelui pet stă o companie care s-a gândit la sute de oameni necunoscuți, lucrurile au o altă dimensiune. Vara aceasta, Apa minerala ZIZIN n-a lăsat setea să bată la ușa familiilor susținute de fundație.

Ne-au pus pe masă sticle mari, de cinci litri, ca să ajungă la toți: părinți, copii, bunici. Nu e prima dată când o fac. Și asta spune ceva: că nu e o întâmplare, ci o recurență. O formă de susținere. Mulțumim, Apa Minerală Zizin, nu doar pentru apă, ci pentru că ați ales să ne fiți aproape! Și să ne rămâneți.

Împreună înmulțim bucuria!