Binele începe mai ales cu sănătatea lor. Cu sentimentul că aparțin unei familii care se gândește dincolo de ceea ce pun pe masă. Care îi vede ca pe un tot. Ca oamenii în stare să se ridice pe propriile picioare dacă sunt ajutați îndeajuns. Cabinetul ORL ne-a adus lângă noi o inimă la fel de caldă și plină de bunăvoință ca toți cei îndrăgostiții de bine.

O inimă voluntară, zâmbitoare care si-a amenajat singură cabinetul de dragul oamenilor. Și nu puțini sunt cei care îi trec pragul. Pentru că la bătrânețe toate încep să slăbească. Iar vorba bună, cuvântul spus și grijă pentru auzul lor le înseninează zilele. Le umple din golurile respingerii.
Cu programare sau la urgențe, doamna Emilia vine săptămână de săptămână să ne încarce bateriile cu bunătate și profesionalism.
Mulțumim!
Împreună înmulțim bucuria!