Au trecut sărbătorile și ne-am ținut de cuvânt. Nici bine nu a început anul, că l-am și pus la lucru pe Cătălin cu toate materialele venite în dar de la TEMAD Romania Vrem cantina să ne rămână curată și mereu pregătită de oaspeți.

Am terminat cu fabrica lui Moș Crăciun și ne pregătim de alte lucruri bune de făcut pentru oamenii noștri. Mulțumim inimilor de la Temad că știu să facă echipă pentru bine.
Împreună înmulțim bucuria!