Georgiana și Ionuț au făcut Crăciunul în noua casă, cu ajutorul vostru. Pe lângă cei 3000 de lei strânși de la voi plus o chetă făcută de la oameni cu suflet mare, s-au mutat la casa lor.

Încă nu au utilități, dar cei patru pereți în care își pot crește de acum copiii sunt cea mai mare realizare a lor.Cu determinarea lor și ajutorul vostru au acum casa lor.
În numele lor, vă mulțumim!
Împreună înmulțim bucuria!