Sincronizările care vin când trebuie, nu le mai vedem coincidențe, le zicem minuni. Credem că Dumnezeu e Cel care ne trimite oamenii buni, cu gesturile potrivite, când avem cea mai mare nevoie.

Am rămas impresionați de suma primită de la B.P acum câteva săptămâni. Un necunoscut care ne-a donat suma necesară într-o perioadă în care aveam cea mai mare nevoie. Fără ca el să știe asta, fără că noi să spunem ceva cuiva, am primit în cont suma potrivită, iar la o săptămână, o completare la fel de generoasă. Noi l-am văzut ca pe semn al purtării de grijă a lui Dumnezeu pentru oamenii noștri.
Suntem copleșiți! Rămânem recunoscători!
Împreună înmulțim bucuria!