„Pâinea și Lumina” în ziua de Paște nu pot fi decât împreună. La fel cum și voi ați fost fiecare parte din dorința ca oamenii pe care noi îi ajutăm să aibă o masă mai îmbelșugată.

Fiecare donație primită au însemnat o familie fericită. Fiecare 50 de lei au pus pe masă mesajul că nu sunt uitați. Că există o familie extinsă care se gândește la ei de fiecare sărbătoare.

Ați fost numeroși așa încât am putut ajunge la toate cele 600 de familii care ne-au fost încredințate de sus. Iar noi am fost bucuroși că am făcut aceste sărbători împreună.

Mulțumim!

Împreună înmulțim bucuria!