La fereastra cu gutuie noi am pus, pe lângă și dulceață. Pentru diminețile reci de iarnă ori pentru clătitele de la miez de noapte.

Iar strecurat în borcane am pus și un strop de bine. Pentru că parte din costul unui borcan hrănește un om în nevoie. Ne întâlnim în binele pe care îl facem împreună. Iar pentru asta, vă mulțumim!

Împreună înmulțim bucuria!